Nasza firma oferuje Państwu – Kompleksowa obsługa projektów budowlanych. Ponieważ znamy się dobrze na projektach, jesteśmy pewni, że będziecie Państwo zadowoleni z naszej oferty. W związku z tym oferujemy zwrot pieniędzy w przypadku niepowodzenia. Tymczasem konkurencja nie może równać się z nasza ofertą.

Kompleksowa obsługa projektów budowlanych

0
LAT TRADYCJI

projekty budowlane
kierowanie projektami
planowanie i analiza inwestycji
obsługa najmu

Nasze zasady

Naszym mottem jest: służyć radą i pomocą. Rzetelnie i darmowo udzielamy porad i rozwiewamy Twoje wątpliwości dotyczące przyszłej inwestycji, procesu administracyjnego i kompleksowej obsługi projektów budowlanych. Kiedy decydujesz się na nasze usługi, uczciwie podajemy kompletną cenę i nie musisz się martwić niespodziankami na koniec współpracy.

Darmowe konsultacje.

Gwarancja pewności

Jesteśmy profesjonalistami. Poważnie traktujemy naszego klienta – jeżeli wykonany przez nas projekt budowlany nie uzyska pozwolenia na budowę, gwarantujemy Ci zwrot pieniędzy za nasze usługi. Chętnie to oferujemy, gdyż sytuacja taka nigdy się nie zdarza.

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Co mówią nasi klienci?

Opinie z map google.

Jerzy Ochodzki

Kupiłem u nich projekt gotowy korzystając z fachowych porad, proces administracyjny załatwiony szybko i sprawnie na jesień przystępujemy do budowy.

Pablo

Polecam! Fachowe doradztwo na najwyższym poziome, do tego bardzo szczera i kulturalna rozmowa. Uzyskałem wszystko co potrzebowałem a nawet więcej. Na pewno wrócę do nich z nowymi wyzwaniami.​

Arkadiusz Młynarczyk

Architekt z firmy GISA kierował moim projektem budowlanym, super fachowiec zawsze dostępny na umówionych wizytach, punktualny

Greg Szczęśniak

Jako inżynier konstruktor miałem okazję współpracować z firmą GISA przy wielu projektach budowlanych i chcę gorąco polecić tę firmę głównie ze względu na ich profesjonalizm, terminowość oraz słowność. Jeżeli traktują swoich klientów tak jak swoich kontrahentów, a jestem przekonany, że tak właśnie jest, to nie mam wątpliwości, iż powierzenie im swojego projektu jest strzałem w dziesiątkę.

Nasze kwalifikacje

Projektujemy i wdrażamy systemy inteligentnego domu.

INTELIGENTNY DOM Z RABATEM 10%

Rabat na wszystkie elementy systemu Fibaro zakupione przez nasz sklep

INTELIGENTNY DOM Z RABATEM 15%

Kupując u nas projekt gotowy otrzymasz rabat 15% w naszym sklepie.

INTELIGENTNY DOM Z RABATEM 25%

Zamawiając u nas projekt indywidualny otrzymujesz 25% rabatu!

Close Menu