Projekty budowlane, architekci Bielsko Biała, Czechowice Dziedzice, Pszczyna, Tychy

Nasza firma oferuje Państwu – Kompleksowa obsługa projektów budowlanych. Ponieważ znamy się dobrze na projektach, jesteśmy pewni, że będziecie Państwo zadowoleni z naszej oferty. W związku z tym oferujemy zwrot pieniędzy w przypadku niepowodzenia. Tymczasem konkurencja nie może równać się z nasza ofertą.

Kompleksowa obsługa projektów budowlanych

Architekci Bielsko Biała, Czechowice Dziedzice, Pszczyna, Tychy

projekty budowlane
kierowanie projektami
planowanie i analiza inwestycji
obsługa najmu

0
LAT TRADYCJI

Nasze zasady

Naszym mottem jest: służyć radą i pomocą. Rzetelnie i darmowo udzielamy porad i rozwiewamy Twoje wątpliwości dotyczące przyszłej inwestycji, procesu administracyjnego i kompleksowej obsługi projektów budowlanych. Kiedy decydujesz się na nasze usługi, uczciwie podajemy kompletną cenę i nie musisz się martwić niespodziankami na koniec współpracy.

Darmowe konsultacje.

Gwarancja pewności

Jesteśmy profesjonalistami. Poważnie traktujemy naszego klienta – jeżeli wykonany przez nas projekt budowlany nie uzyska pozwolenia na budowę, gwarantujemy Ci zwrot pieniędzy za nasze usługi. Chętnie to oferujemy, gdyż sytuacja taka nigdy się nie zdarza.

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Specjalizujemy się w projektach budowlanych na terenie Śląska, Małopolski i Beskidów - zamów darmową rozmowę z naszym architektem.

Co Klienci mówią o naszych projektach budowlanych ?

Rzeczywiste opinie z map google.

Miłosz Pietrasiak

Do GISA trafiłem po wizytach u 4 innych architektów którzy tylko zmarnowali mój czas, tutaj znalazłem osoby, które dla odmiany słuchają inwestora, po konsultacji wybrałem projekt indywidualny który będzie wkrótce robiony.

Anna Ochman-Pasternak

Kilka lat temu skorzystaliśmy z usług GISA i zrealizowaliśmy wspólnie indywidualny projekt naszego domu. Dzięki profesjonalnemu podejściu architekta i jego wiedzy praktycznej udało nam się stworzyć dom, który był tym, o czym marzyliśmy i jednocześnie jest funkcjonalny. Bardzo polecam tą firmę.

Greg Szczęśniak

Jako inżynier konstruktor miałem okazję współpracować z firmą GISA przy wielu projektach budowlanych i chcę gorąco polecić tę firmę głównie ze względu na ich profesjonalizm, terminowość oraz słowność. Jeżeli traktują swoich klientów tak jak swoich kontrahentów, a jestem przekonany, że tak właśnie jest, to nie mam wątpliwości, iż powierzenie im swojego projektu jest strzałem w dziesiątkę.

Jerzy Ochodzki

Kupiłem u nich projekt gotowy korzystając z fachowych porad, proces administracyjny załatwiony szybko i sprawnie na jesień przystępujemy do budowy.

Pablo

Polecam! Fachowe doradztwo na najwyższym poziome, do tego bardzo szczera i kulturalna rozmowa. Uzyskałem wszystko co potrzebowałem a nawet więcej. Na pewno wrócę do nich z nowymi wyzwaniami.​

Arkadiusz Młynarczyk

Architekt z firmy GISA kierował moim projektem budowlanym, super fachowiec zawsze dostępny na umówionych wizytach, punktualny

Nasze kwalifikacje - architektura, zarządzanie projektami.

Zdalna współpraca z klientem.

Projektujemy i wdrażamy systemy inteligentnego domu.

INTELIGENTNY DOM Z RABATEM 10%

Rabat na wszystkie elementy systemu Fibaro zakupione przez nasz sklep

INTELIGENTNY DOM Z RABATEM 15%

Kupując u nas projekt gotowy otrzymasz rabat 15% w naszym sklepie.

INTELIGENTNY DOM Z RABATEM 25%

Zamawiając u nas projekt indywidualny otrzymujesz 25% rabatu!

Close Menu