Projekty budowlane, architekci Bielsko Biała, Czechowice Dziedzice, Pszczyna, Tychy

Nasza firma oferuje Państwu – Kompleksowa obsługa projektów budowlanych. Ponieważ znamy się dobrze na projektach, jesteśmy pewni, że będziecie Państwo zadowoleni z naszej oferty. W związku z tym oferujemy zwrot pieniędzy w przypadku niepowodzenia. Tymczasem konkurencja nie może równać się z nasza ofertą.

Kompleksowa obsługa projektów budowlanych

Architekci Bielsko Biała, Czechowice Dziedzice, Pszczyna, Tychy

projekty domów
projekty budynków handlowych
projekty hoteli, restauracji i produkcyjne
projekty piekarni
planowanie i analiza inwestycji

0
LAT DOŚWIADCZENIA

Nasze zasady

Naszym mottem jest: służyć radą i pomocą. Rzetelnie i darmowo udzielamy porad i rozwiewamy Twoje wątpliwości dotyczące przyszłej inwestycji, procesu administracyjnego i kompleksowej obsługi projektów domów i innych obiektów budowlanych. Kiedy decydujesz się na nasze usługi, uczciwie podajemy kompletną cenę i nie musisz się martwić niespodziankami na koniec współpracy.

Gwarancja pewności

Jesteśmy profesjonalistami. Poważnie traktujemy naszego klienta – jeżeli wykonany przez nas projekt domu nie uzyska pozwolenia na budowę, gwarantujemy Ci zwrot pieniędzy za nasze usługi. Chętnie to oferujemy, gdyż sytuacja taka nigdy się nie zdarza.

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Co Klienci mówią o naszych usługach ?

Rzeczywiste opinie z map google.

Miłosz Pietrasiak

Do GISA trafiłem po wizytach u 4 innych architektów którzy tylko zmarnowali mój czas, tutaj znalazłem osoby, które dla odmiany słuchają inwestora, po konsultacji wybrałem projekt indywidualny domu który będzie wkrótce robiony.

Anna Ochman-Pasternak

Kilka lat temu skorzystaliśmy z usług GISA i zrealizowaliśmy wspólnie indywidualny projekt naszego domu. Dzięki profesjonalnemu podejściu architekta i jego wiedzy praktycznej udało nam się stworzyć dom, który był tym, o czym marzyliśmy i jednocześnie jest funkcjonalny. Bardzo polecam tą firmę.

Greg Szczęśniak

Jako inżynier konstruktor miałem okazję współpracować z firmą GISA przy wielu projektach budowlanych i chcę gorąco polecić tę firmę głównie ze względu na ich profesjonalizm, terminowość oraz słowność. Jeżeli traktują swoich klientów tak jak swoich kontrahentów, a jestem przekonany, że tak właśnie jest, to nie mam wątpliwości, iż powierzenie im swojego projektu jest strzałem w dziesiątkę.

Jerzy Ochodzki

Kupiłem u nich gotowy projekt domu korzystając z fachowych porad, proces administracyjny załatwiony szybko i sprawnie na jesień przystępujemy do budowy.

Pablo

Polecam! Fachowe doradztwo na najwyższym poziome, do tego bardzo szczera i kulturalna rozmowa. Uzyskałem wszystko co potrzebowałem a nawet więcej. Na pewno wrócę do nich z nowymi wyzwaniami.​

Arkadiusz Młynarczyk

Architekt z firmy GISA kierował moim projektem domu, super fachowiec zawsze dostępny na umówionych wizytach, punktualny

Nasze kwalifikacje - architektura, zarządzanie projektami.

Zdalna współpraca z klientem. Projekt domu jednorodzinnego.

Projektujemy i wdrażamy systemy inteligentnego domu.

INTELIGENTNY DOM Z RABATEM 10%

Rabat na wszystkie elementy systemu Fibaro zakupione przez nasz sklep

INTELIGENTNY DOM Z RABATEM 15%

Kupując u nas projekt gotowy otrzymasz rabat 15% w naszym sklepie.

INTELIGENTNY DOM Z RABATEM 25%

Zamawiając u nas projekt indywidualny otrzymujesz 25% rabatu!