Projekty budowlane Bielsko Biała,
Projekty budowlane Czechowice Dziedzice,
Projekty budowlane Pszczyna,
Projekty budowlane Tychy,
Projekty budowlane Żory,
Projekty budowlane Wodzisław Śląski
Projekty budowlane Mikołów
Projekty budowlane Bieruń
Samodzielność lokali
Podział nieruchomości

Nasza firma oferuje Państwu – Kompleksowa obsługa projektów budowlanych. Ponieważ znamy się dobrze na projektach, jesteśmy pewni, że będziecie Państwo zadowoleni z naszej oferty. W związku z tym oferujemy zwrot pieniędzy w przypadku niepowodzenia. Tymczasem konkurencja nie może równać się z nasza ofertą.

Kompleksowa obsługa inwestycji budowlanych

projekty i adaptacje domów
projekty budynków handlowych
projekty hoteli, restauracji i produkcyjne
projekty piekarni

10
LAT DOŚWIADCZENIA

Nasze zasady

Projekt budowlany szybko, rzetelnie i w konkurencyjnej cenie! Architekci GISA, projektujący dla was od 57 lat, szczycą się ogromną ilością zrealizowanych obiektów, a powracający Klienci potwierdzają, że bardzo dobrze wykonujemy swoją pracę. Oferujemy darmowe konsultacje oraz gwarancję zatwierdzenia projektu domu lub zwrot kasy 🙂 

Gwarancja pewności

Jesteśmy profesjonalistami. Poważnie traktujemy naszego Klienta – jeżeli wykonany przez nas projekt domu nie uzyska pozwolenia na budowę, gwarantujemy Ci zwrot pieniędzy za nasze usługi.

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Rzeczywiste opinie z Google Maps i Oferteo.

Jerzy Ochodzki

Kupiłem u nich gotowy projekt domu korzystając z fachowych porad, proces administracyjny załatwiony szybko i sprawnie na jesień przystępujemy do budowy.

Miłosz Pietrasiak

Do GISA trafiłem po wizytach u 4 innych architektów którzy tylko zmarnowali mój czas, tutaj znalazłem osoby, które dla odmiany słuchają inwestora, po konsultacji wybrałem projekt indywidualny domu który będzie wkrótce robiony.

Pablo

Polecam! Fachowe doradztwo na najwyższym poziome, do tego bardzo szczera i kulturalna rozmowa. Uzyskałem wszystko co potrzebowałem a nawet więcej.

Anna Ochman-Pasternak

Kilka lat temu skorzystaliśmy z usług GISA i zrealizowaliśmy wspólnie indywidualny projekt naszego domu. Dzięki profesjonalnemu podejściu architekta i jego wiedzy praktycznej udało nam się stworzyć dom, który był tym, o czym marzyliśmy i jednocześnie jest funkcjonalny. Bardzo polecam tą firmę.

Arkadiusz Młynarczyk

Architekt z firmy GISA kierował moim projektem domu, super fachowiec zawsze dostępny na umówionych wizytach, punktualny

Greg Szczęśniak

Jako inżynier konstruktor miałem okazję współpracować z firmą GISA przy wielu projektach budowlanych i chcę gorąco polecić tę firmę głównie ze względu na ich profesjonalizm, terminowość oraz słowność. Jeżeli traktują swoich klientów tak jak swoich kontrahentów, a jestem przekonany, że tak właśnie jest, to nie mam wątpliwości, iż powierzenie im swojego projektu jest strzałem w dziesiątkę.

Projekty budowlane Bielsko Biała,
Projekty budowlane Czechowice Dziedzice,
Projekty budowlane Pszczyna,
Projekty budowlane Tychy,
Projekty budowlane Żory,
Projekty budowlane Wodzisław Śląski
Projekty budowlane Mikołów
Projekty budowlane Bieruń

Przynależność architektów naszej firmy:

Polecamy naszych sprawdzonych partnerów: