Inteligentny dom

Co to jest inteligentny dom?

Z angielskiego smart home – to zbiorcza nazwa dla systemów i urządzeń do automatyki domowej. Innymi słowy, to taki dom, z którym domownicy są w stanie się porozumieć i któremu mogą wydawać różnego rodzaju polecenia. Podstawą smart home jest tzw. Internet Rzeczy (ang. Internet of Things, IoT) czyli koncepcja przedmiotów połączonych w sieć, które mogą się komunikować między sobą i z którymi skomunikować mogą się też sami użytkownicy.

Choć może to brzmieć jak coś niezwykle złożonego i zagmatwanego, w rzeczywistości (pomijając technologiczny aspekt całego przedsięwzięcia) jest to proste. Najlepiej wytłumaczyć to na przykładzie: korzystając z samego tylko smartfona domownicy są w stanie kontrolować temperaturę w pomieszczeniach oraz kolor i natężenie oświetlenia, włączać i wyłączać urządzenia podłączone do gniazdek elektrycznych, a także oglądać wideo na żywo z monitoringu. A wiele z tych czynności mogą wykonywać nawet wtedy, gdy znajdują się z dala od swojego miejsca zamieszkania. Założenie koncepcji smart home jest takie, by zmaksymalizować funkcjonalność i komfort mieszkania, a jednocześnie wnieść bezpieczeństwo na najwyższy poziom. W parze z tym powinno jeszcze iść zmniejszenie kosztów życia (a przede wszystkim: obniżenie rachunków za prąd).

Artykuł przedrukowany z portalu komputronik.pl 

Inteligentny dom z rabatem

to taki, z którym domownicy są w stanie się porozumieć, a części systemu mogą nabyć u nas znacznie taniej niż w innych sklepach. Dodatkowo, zamawiając u nas projekt kupujesz system po cenach hurtowych.

INTELIGENTNA PROMOCJA

INTELIGENTNY DOM Z RABATEM 10%

Rabat na wszystkie elementy systemu Fibaro zakupione przez nasz sklep

INTELIGENTNY DOM Z RABATEM 15%

Kupując u nas projekt gotowy otrzymasz rabat 15% w naszym sklepie.

INTELIGENTNY DOM Z RABATEM 25%

Zamawiając u nas projekt indywidualny otrzymujesz 25% rabatu!

Inteligentny dom z rabatem