Projekty budowlane Bielsko Biała,
Projekty budowlane Czechowice Dziedzice,
Projekty budowlane Pszczyna,
Projekty budowlane Tychy,
Projekty budowlane Żory,
Projekty budowlane Wodzisław Śląski
Projekty budowlane Mikołów
Projekty budowlane Bieruń

ADAPTACJA PROJEKTÓW Z KATALOGU:

Jak nie przepłacić za kredyt hipoteczny?

PAKIET OSZCZĘDNY

Zrobimy wszystko to, czym musi zająć się uprawniony architekt. Proste zadania wykonasz sam 🙂

2.400 zł

Zakres pakietu:

 • Zakup wybranego projektu gotowego
 • Jeden budynek na działce
 • Do 2 wariantów lokalizacyjnych
 • Projekt Zagospodarowania Działki
 • Adaptacja projektu gotowego bez zmian lub ze zmianami za dodatkową opłatą.
 • Koordynacja niezbędnej dokumentacji – dokładnie poinformujemy Cię co i gdzie załatwić
 • Terminy: Projekt w kolejce robót
 
 
GISA. Dobre biuro projektowe

PAKIET WYGODNY

Nie masz czasu? Zajmiemy się wszystkim czym trzeba za Ciebie.

3.500 zł

Pakiet oszczędny plus:

 • Inspekcja działki
 • Analiza Planu Miejscowego lub Warunków Zabudowy przed zakupem projektu
 • Zdobycie wymaganych warunków/uzgodnień
 • Do 2 budynków na działce (np osobny garaż)
 • Do 5 wariantów lokalizacyjnych
 • Do 2 małych zmian w projekcie
 • Wyłączenie z produkcji rolniczej
 • Złożenie projektu i współpraca z organami architektoniczno-budowlanymi w imieniu Inwestora
 • Terminy: Projekt priorytetowy
Zrelaksuj się i daj nam zrobić wszystko za siebie

PAKIET ZŁOTY

Opcja dla Klientów wymagających oraz skomplikowanych projektów na trudnym terenie.

5.500 zł

Poprzednie pakiety plus:

 • Analiza projektu gotowego przed zakupem
 • Inwentaryzacja zewnętrzna obiektów istniejących (projekt wyburzeń jeśli potrzebny)
 • Do 6 wariantów lokalizacyjnych
 • Do 4 budynków na działce
 • Nadzór autorski nad budową
 • Do 5 małych zmian w projekcie
 • Koordynacja na tereny górnicze
 • Strefa konserwatorska
 • Koordynacja ochrony P-Poż
 • Terminy: Projekt ekspresowy

MOŻLIWOŚĆ TWORZENIA PAKIETÓW MIESZANYCH NA KONKRETNE POTRZEBY. PROJKTY INDYWIDUALNE SĄ WYCENIANE INDYWIDUALNIE.

*UWAGA - 100zł ZNIŻKI: ZAMÓW PROJEKT GOTOWY PRZEZ NASZĄ FIRMĘ
ORAZ WYSTAW NAM POZYTYWNE OPINIE W INTERNECIE:

WARUNKI OFERTY:

 • Ceny obowiązują w przypadku zakupu projektu gotowego za pośrednictwem naszej firmy, w innym przypadku należy doliczyć 10% ceny projektu gotowego.
 • Do powyższych cen należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%
 • Ceny nie zawierają żadnych zewnętrznych opłat jak koszty projektu gotowego, map, uzgodnień, opinii geotechnicznej itp.
 • Usługi nie ujęte w wybranym pakiecie podlegają osobnej opłacie odpowiednio do poświęconego im czasu – według uzgodnień z Klientem.

RABAT NA SYSTEMY INTELIGENTNEGO DOMU

FIBARO Z RABATEM 5%

Rabat na wszystkie elementy systemu Fibaro.

FIBARO Z RABATEM 10%

Kupując u nas projekt gotowy otrzymasz rabat 10%

FIBARO Z RABATEM 25%

Projekt indywidualny to 25% rabatu!

Nasze zasady

Naszym mottem jest: służyć radą i pomocą. Rzetelnie i darmowo udzielamy porad i rozwiewamy Twoje wątpliwości dotyczące przyszłej inwestycji, procesu administracyjnego i kompleksowej obsługi projektów domów i innych obiektów budowlanych. Kiedy decydujesz się na nasze usługi, uczciwie podajemy kompletną cenę i nie musisz się martwić niespodziankami na koniec współpracy.

Gwarancja pewności

Jesteśmy profesjonalistami. Poważnie traktujemy naszego klienta – jeżeli wykonany przez nas projekt domu nie uzyska pozwolenia na budowę, gwarantujemy Ci zwrot pieniędzy za nasze usługi.

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Dane kontaktowe

Architekci Żywiec, Bielsko Biała, Czechowice Dziedzice, Pszczyna, Tychy, Bieruń, Mikołów

Dane kontaktowe oraz linki do naszych stron w mediach społecznościowych pozwalające śledzić nasze projekty i inne ciakawostki z życia firmy. Ponieważ GISA to firma rodzinna specjalizująca się w obsłudze inwestycji budowlanych i w obsłudze nieruchomości. W związku z tym nazwa firmy pochodzi od słów “Gburek i Syn Architekci” – założycielem firmy jest arch. Ryszard Gburek, a kontynuatorem tradycji i obecnym prezesem zarządu arch. Przemysław Gburek.

Dlatego jako jedna z najdłużej działających firm architektonicznych w regionie (pierwsze projekty były wykonywane niewątpliwie już w latach 60’tych XX w) spółka szczyci się ogromną ilością zrealizowanych projektów dla najbardziej wymagających Klientów z regionu Śląska i Małopolski, a także realizacjami w Rumunii, Irlandii, Arabii Saudyjskiej i na Malcie.

Reasumując,specjalizujemy się w obsłudze MŚP oraz indywidualnego.  Dziś możemy bezsprzecznie poszczycić wierną grupą powracających Klientów – niewątpliwie jest to najlepszym potwierdzeniem jakości naszych usług – jak Tobie możemy pomóc?

Ile kosztuje adaptacja projektu

Coraz częściej przy budowie domu jednorodzinnego inwestor decyduje się na zakup gotowego projektu. Gotowy projekt jest dużo tańszy od wykonania i wdrożenia projektu indywidualnego. Projekt gotowy wymaga jednak adaptacji. Ile kosztuje adaptacja projektu? Czy to się opłaca? Spróbujemy odpowiedzieć na te pytania.

 

Warto pamiętać, że najlepszym sposobem na znalezienie dobrego wykonawcy jest zebranie ofert od kilku firm. Najłatwiej to zrobić korzystając z darmowej usługi Szukaj Wykonawcy.

 

Adaptacja projektu gotowego

Nabycie gotowego projektu domu jest dobrym rozwiązaniem, ponieważ nie generuje tak wysokich kosztów jak sporządzenie spersonalizowanego, indywidualnego projektu na zamówienie. Średnia cena gotowego projektu domu to wydatek od dwóch do trzech tysięcy złotych.

 

Jednak, aby móc na podstawie gotowego projektu zabrać się do budowy domu, należy przeprowadzić adaptację projektu. Oczywiście adaptacja projektu gotowego może być wykonana tylko przez osobę do tego uprawnioną – certyfikowanego architekta – i tylko w zakresie dokumentacji dołączonej do projektu. Każdy projekt jest objęty prawami autorskim, rzeczone prawa chronią go i w związku z tym zmiany nie mogą być dowolne.

 

Adaptacja projektu domu składa się z kilku części, które stanowią istotną część przygotowującą do uzyskania pozwolenia na budowę i późniejszej budowy. Adaptacja ma za zadanie przystosować ten projekt do konkretnych uwarunkowań działki na której ma stanąć budynek. Adaptacja projektu obejmuje swym zakresem dostosowanie go do miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego oraz dostosowanie do stref obciążeń konstrukcyjnych. Adaptacja gotowego projektu może również obejmować zmianę usytuowania okien, ich liczbę a także poprawki kosmetyczne czy na przykład nieznaczną zmianę szerokości budynku.

 

Przy nabyciu projektu gotowego należy bezwzględnie sprawdzić jakich zmian można w nim dokonać. Niejednokrotnie może się okazać, że zmiany które chcielibyśmy wprowadzić w ogóle nie będą możliwe do przeprowadzenia. Miarodajna jest tutaj dokumentacja projektu gotowego.

 

Gdzie zamówić projekt domu?

Jeżeli szukasz inspiracji w zakresie wyboru projektu domu, sprawdź te materiały. Dowiesz się, na co zwrócić uwagę wybierając projekt domu.

 

Sprawdź!

Warto wiedzieć, że adaptacja projektu to także przystosowanie do warunków działki na której ma stanąć dom jednorodzinny. Ważne jest usytuowanie, odległość od granicy działki oraz spełnienie wszelkich wytycznych w zakresie przyłączenia do kanalizacji, instalacji elektrycznej i gazowej. Do pozwolenia na budowę oprócz samego projektu należy bowiem dołączyć opis techniczny instalacji wykonany przez projektanta.

 

Jeśli zdecydujemy się na wysoce oryginalny projekt gotowy, w którym zastosowano innowacyjne, nieznane w kraju rozwiązania techniczne, musimy liczyć się z koniecznością dołączenia specjalistycznej opinii. Te i inne kwestie reguluje szczegółowo ustawa Prawo budowlane z dnia 7 lipca 1994 r.

Projekty budowlane Bielsko Biała,
Projekty budowlane Czechowice Dziedzice,
Projekty budowlane Pszczyna,
Projekty budowlane Tychy,
Projekty budowlane Żory,
Projekty budowlane Wodzisław Śląski
Projekty budowlane Mikołów
Projekty budowlane Bieruń