Informacje o firmie GISA

Architekci z tradycjami

Architekci Bielsko Biała, Tychy, Żory, Czechowice Dziedzice, Pszczyna, Bieruń, Oświęcim.

2020
ROZPOCZĘCIE DZIAŁALNOŚCI
1963
PRZEKSZTAŁCENIE W SPÓŁKĘ Z O.O.
0
LAT DOŚWIADCZENIA

Informacja o firmie GISA

Informacje o firmie GISA

GISA to rodzinna firma architektoniczna specjalizująca się w projektach budowlanych wszelkich obiektów oraz obsłudze  nieruchomości, a jej nazwa pochodzi od słów „Gburek i Syn Architekci”.

Jako jedna z najdłużej działających firm architektonicznych w regionie (pierwsze projekty były wykonywane już w latach 60’tych XX w) spółka szczyci się ogromną ilością zrealizowanych projektów dla najbardziej wymagających Klientów. Większość naszych realizacji znajduje się na Śląsku i w Beskidach, ale szczycimy się także realizacjami w Rumunii, Irlandii, na Malcie i w pustynnej Arabii Saudyjskiej.

Istotną cechą wyróżniającą nas spośród konkurencji jest doskonała znajomość wewnętrznych procedur urzędniczych, jako że architekci naszej spółki mają w swej historii pracę w organach architektoniczno-budowlanych – zarówno w wydziale architektury (pozwolenia na budowę) jak i w inspektoracie nadzoru budowlanego (pozwolenia na użytkowanie, końcowy odbiór budynków).

Dziś możemy poszczycić się wierną grupą powracających Klientów – jest to najlepszym potwierdzeniem jakości naszych usług. Specjalizujemy się w obsłudze MŚP oraz klienta indywidualnego. 

A jak Tobie możemy dziś pomóc?

Profesjonalne zarządzanie projektami

Przynależność architektów naszej firmy:

Architekt senior

Ryszard

mgr inż. architekt

Pół wieku lat doświadczenia doświadczenia w projektowaniu architektonicznym oraz urbanistycznym. Pierwsze indywidualne projekty wykonywał już w latach 60-tych XXw. Były architekt miejski miasta Pszczyna, kierownik pracowni urbanistycznej dla woj. śląskiego. Pełni czynną rolę w komisjach urbanistyczno-architektonicznych.

Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej. 
Członek Izby Architektów Polskich.
Emerytowany naczelnik wydziału architektury miasta i gminy Pszczyna
Były kierownik pracowni planowania przestrzennego województwa katowickiego

projekty budowlane
Kierownik projektów, architekt

Przemek

mgr inż. architekt, Dip. in Project Management , PMI, RIBA, Camra Tal'Periti

Menedżer projektów PMI-PMP oraz architekt. Zajmuje się zarządzaniem kontraktami i inwestycjami, a jego specjalizacją są projekty budowlane w służbie zdrowia i szkolnictwie. Posiada ponad 20-letne doświadczenie w dużych projektach międzynarodowych. Przez ostatnie 10 lat zarządzał ambitnymi projektami o budżetach do 1.000.000.000 zł w Irlandii, Arabii Saudyjskiej i na Malcie, brał udział w projektowaniu architektonicznym inwestycji budowlanych o budżecie sięgającym 500.000.000 Euro. Jednym z osiągnięć był udział w projekcie najwyższego wieżowca Malty zaprojektowanego przez światowej sławy architekta Zahę Hadid.

Ukończył Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej, 
Absolwent Akademii Ekonomicznej w Katowicach na kierunku Rzeczoznawca Nieruchomości
Dyplom Construction Project Management na irlandzkim University of Dublin
Certyfikowany Project Manager oraz członek amerykańskiego Project Management Institute
Członek Izby Architektów Polskich
Członek the Royal Institute of British Architects
Członek Izby Architektów na Malcie 

Administrator biura

Aleksandra

Mgr, Diploma in Management Studies

Doświadczony administrator z bogatym doświadczeniem w pracy z dużymi zespołami w międzynarodowych korporacjach. Olbrzymie doświadczenie w obsłudze klienta i marketingu.

Absolwent wydziału Management Studies na irlandzkiej Dublin Business School

Dane kontaktowe

Architekci Żywiec, Bielsko Biała, Czechowice Dziedzice, Pszczyna, Tychy

Dane kontaktowe oraz linki do naszych stron w mediach społecznościowych pozwalające śledzić nasze projekty i inne ciakawostki z życia firmy. Ponieważ GISA to firma rodzinna specjalizująca się w obsłudze inwestycji budowlanych i w obsłudze nieruchomości. W związku z tym nazwa firmy pochodzi od słów “Gburek i Syn Architekci” – założycielem firmy jest arch. Ryszard Gburek, a kontynuatorem tradycji i obecnym prezesem zarządu arch. Przemysław Gburek.

Dlatego jako jedna z najdłużej działających firm architektonicznych w regionie (pierwsze projekty były wykonywane niewątpliwie już w latach 60’tych XX w) spółka szczyci się ogromną ilością zrealizowanych projektów dla najbardziej wymagających Klientów z regionu Śląska i Małopolski, a także realizacjami w Rumunii, Irlandii, Arabii Saudyjskiej i na Malcie.

Reasumując,specjalizujemy się w obsłudze MŚP oraz indywidualnego.  Dziś możemy bezsprzecznie poszczycić wierną grupą powracających Klientów – niewątpliwie jest to najlepszym potwierdzeniem jakości naszych usług – jak Tobie możemy pomóc?

Projekty budowlane Bielsko Biała,

Projekty budowlane Żywiec,
Projekty budowlane Czechowice Dziedzice,
Projekty budowlane Pszczyna,
Projekty budowlane Tychy,
Projekty budowlane Żory,
Projekty budowlane Wodzisław Śląski
Projekty budowlane Mikołów
Projekty budowlane Bieruń
Projekty budowlane Warszawa
Projekty budowlane online
Projekty budowlane Wrocław
Projekty budowlane tanio
Projekty budowlane szybko

BIURO ŚLĄSK

322 100 100

BIURO BESKIDY

334 866 560

CENTRALNA POLSKA

221 006 560

Dojeżdżamy do Klienta!

Pracujemy od 9:00 do 20:00

w soboty od 9:00 do 15:00

GISA - inżynier kontraktu uniwersytetu medycznego

Uroczyste otwarcie uniwersytetu