Informacje o firmie GISA

Architekci z tradycjami

Architekci Bielsko Biała, Tychy, Żory, Czechowice Dziedzice, Pszczyna, Bieruń, Oświęcim.

ROZPOCZĘCIE DZIAŁALNOŚCI
2020
PRZEKSZTAŁCENIE W SPÓŁKĘ Z O.O.
1963
LAT DOŚWIADCZENIA
0

Informacja o firmie GISA

Informacje o firmie GISA

GISA to rodzinna firma architektoniczna specjalizująca się w projektach budowlanych wszelkich obiektów oraz obsłudze  nieruchomości, a jej nazwa pochodzi od słów „Gburek i Syn Architekci”.

Specjalizujemy się w szybkiej i bezproblemowej obsłudze projektów budowlanych oraz skomplikowanych projektach gdzie trzeba sporo pomyśleć…

Bierzemy udział w projektach miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego.

Jako jedna z najdłużej działających firm architektonicznych w regionie (pierwsze projekty były wykonywane już w latach 60’tych XX w) spółka szczyci się ogromną ilością zrealizowanych projektów dla najbardziej wymagających Klientów. Większość naszych realizacji znajduje się na Śląsku i w Beskidach, ale szczycimy się także realizacjami w Rumunii, Irlandii, na Malcie i w pustynnej Arabii Saudyjskiej.

Istotną cechą wyróżniającą nas spośród konkurencji jest doskonała znajomość wewnętrznych procedur urzędniczych, jako że architekci naszej spółki mają w swej historii pracę w organach architektoniczno-budowlanych – zarówno w wydziale architektury (pozwolenia na budowę) jak i w inspektoracie nadzoru budowlanego (pozwolenia na użytkowanie, końcowy odbiór budynków).

A jak Tobie możemy dziś pomóc?

Budżet największego projektu w którym braliśmy udział
1999990000 Euro

Przynależność architektów naszej firmy:

Architekt senior

Ryszard

mgr inż. architekt, urbanista, IARP

Pół wieku lat doświadczenia w projektowaniu architektonicznym oraz urbanistycznym. Pierwsze indywidualne projekty wykonywał już w latach 60-tych XXw. Były generalny projektant Biura Planowania Przestrzennego w Katowicach, naczelnik wydziału architektury miasta i gminy Pszczyna, pełnił funkcję radnego w pierwszej radzie miasta. Autor niezliczonej ilości projektów architektonicznych w Polsce i za granicą. Pełni czynną rolę w komisjach urbanistyczno-architektonicznych, projektowaniu architektonicznym i doradztwie w zakresie inwestycji budowlanych.

Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej
Absolwent studiów podyplomowych w zakresie urbanistyki na PK 
Członek Izby Architektów Polskich

projekty budowlane
Kierownik projektów, architekt

Przemek

mgr inż. architekt, Dip. Project Management , PMI, RIBA

Menedżer projektów PMI-PMP oraz architekt. Zajmuje się zarządzaniem kontraktami i inwestycjami, a jego specjalizacją są projekty budowlane w służbie zdrowia i szkolnictwie. Posiada ponad 20-letne doświadczenie w dużych projektach międzynarodowych. Przez ostatnie 10 lat zarządzał ambitnymi projektami o budżetach do 2.000.000.000 Euro w Irlandii, Arabii Saudyjskiej i na Malcie, brał udział w projektowaniu architektonicznym inwestycji budowlanych o budżecie sięgającym 500.000.000 Euro. Jednym z osiągnięć był udział w projekcie najwyższego wieżowca Malty zaprojektowanego przez światowej sławy architekta Zahę Hadid.

Ukończył Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej, 
Absolwent Akademii Ekonomicznej w Katowicach na kierunku Rzeczoznawca Nieruchomości
Dyplom Construction Project Management na irlandzkim University of Dublin
Certyfikowany Project Manager oraz członek amerykańskiego Project Management Institute
Członek Izby Architektów Polskich
Członek the Royal Institute of British Architects
Członek Izby Architektów na Malcie 

Administrator biura

Aleksandra

Mgr, Diploma in Management Studies

Doświadczony administrator z bogatym doświadczeniem w pracy z dużymi zespołami w międzynarodowych korporacjach. Olbrzymie doświadczenie w obsłudze klienta i marketingu.

Absolwent wydziału Management Studies na irlandzkiej Dublin Business School

Dane kontaktowe

Architekci Żywiec, Bielsko Biała, Czechowice Dziedzice, Pszczyna, Tychy

Dane kontaktowe oraz linki do naszych stron w mediach społecznościowych pozwalające śledzić nasze projekty i inne ciakawostki z życia firmy. Ponieważ GISA to firma rodzinna specjalizująca się w obsłudze inwestycji budowlanych i w obsłudze nieruchomości. W związku z tym nazwa firmy pochodzi od słów “Gburek i Syn Architekci” – założycielem firmy jest arch. Ryszard Gburek, a kontynuatorem tradycji i obecnym prezesem zarządu arch. Przemysław Gburek.

Dlatego jako jedna z najdłużej działających firm architektonicznych w regionie (pierwsze projekty były wykonywane niewątpliwie już w latach 60’tych XX w) spółka szczyci się ogromną ilością zrealizowanych projektów dla najbardziej wymagających Klientów z regionu Śląska i Małopolski, a także realizacjami w Rumunii, Irlandii, Arabii Saudyjskiej i na Malcie.

Reasumując,specjalizujemy się w obsłudze MŚP oraz indywidualnego.  Dziś możemy bezsprzecznie poszczycić wierną grupą powracających Klientów – niewątpliwie jest to najlepszym potwierdzeniem jakości naszych usług – jak Tobie możemy pomóc?

Projekty budowlane Bielsko Biała,

Projekty budowlane Żywiec,
Projekty budowlane Czechowice Dziedzice,
Projekty budowlane Pszczyna,
Projekty budowlane Tychy,
Projekty budowlane Żory,
Projekty budowlane Wodzisław Śląski
Projekty budowlane Mikołów
Projekty budowlane Bieruń
Projekty budowlane Warszawa
Projekty budowlane online
Projekty budowlane Wrocław
Projekty budowlane tanio
Projekty budowlane szybko